استفاده از سنگ در دکوراسیون باغ

سنگ ها و سنگریزه ها بهترین راه حل برای زیبا کردن فضای باغ شما هستند. طبیعی، زیبا و در دسترس، می توانند خلاقیت شما را در هر گوشه ای از باغ شکوفا کنند. در این مطلب ایده هایی برای استفاده از سنگ در دکوراسیون باغ را با شما به اشتراک می گذاریم. از کاربرد در ساخت میزی ساده یا زیبا سازی مسیر باغ، سنگ ها به سرعت می توانند چهره باغ شما را تغییر دهند.

ایده های استفاده از سنگ در دکوراسیون باغ:

رنگ های خاص، کوچکی و بزرگ، سنگریزه ها به راحتی با سنگ های تزئینی طبیعی ترکیب می شوند تا زیبایی فضای شما را چند برابر کنند.

اگر می خواهید در باغ خود از سنگ برای دکوراسیون استفاده کنید توصیه می کنیم با تعریف نیازهای خود در برابر ادراک زیبایی شناسی شروع کنید. برای ایجاد حس طبیعی در استفاده از سنگ در دکوراسیون باغ بهتر است سنگ ها وسنگریزه ها را با هم ترکیب کنید.

استفاده از سنگ در دکوراسیون باغ دارای این مزیت است که به هر سبک دکوراسیونی می خورد: مدرن، مینیمالیستی، کلاسیک، فرانسوی، مدیترانه ای و غیره. در این تصویر از سنگریزه ها و سنگ های بزرگ بر روی سطحی از ماسه و شن استفاده شده است و حس روستا را در گوشه ای از باغ ایجاد کرده است.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

20 DIY Ideas for Garden Decor with Pebbles and Stones

به دنبال حس فضای کوهستانی در باغ خود هستید! هیچ چیز مانند گذاشتن سنگ های طبیعی در اندازه های مختلف روی یک سطح تیره به همراه سنگریزه های در اینجا و آنجا این حس را ایجاد نمی کند. بین سنگ ها علف های زینتی با شاخه های بلند و کاکتوس های وحشی بکارید.

20 DIY Ideas for Garden Decor with Pebbles and Stones

به جز ایده های طبیعی می توانید از سنگ های تزئینی نیز استفاده کنید. از سنگ های تراشیده شده به شکل قلب برای کاشت گل های تزئینی کوچک استفاده کنید و آنها را روی میز یا گوشه های باغ قرار دهید.

20 DIY Ideas for Garden Decor with Pebbles and Stones

مزیت سنگریزه های باغی چند منظوره بودن آنها است. از آنها می توانید برای فرش کردن کف تا ساخت مبلمان استفاده کنید. به جای خرید یک میز مدرن با استفاده از مقداری میله های فلزی محکم و سنگ های تراش خورده خودتان یکی درست کنید. فقط کافی است روی آن را با شیشه بپوشانید.

20 DIY Ideas for Garden Decor with Pebbles and Stones

یک باغ گیاه شناسی مدرن درست کنید. با استفاده از سنگ ها در اندازه و اشکال مختلف می توانید گلدان های کوچک درست کنید. روی آنها را با رنگ تزئین کنید و در یک گلدان زیبا بکارید. برای ایجاد گل های می توانید از سنگ هایی استفاده کنید که دارای لبه های تیز هستند. آنها را در رنگ های شاد روی کاکتوس های جدید خود بچسبانید.

20 DIY Ideas for Garden Decor with Pebbles and Stones

20 DIY Ideas for Garden Decor with Pebbles and Stones

منبع

۱۰۰۱gardens

1 پاسخ

رهگیری & پینگ بک ها

  1. […] قرار دادن سنگ ها نوعی هنر در آسیا به شمار می رود. از سنگ ها می توانید […]

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *