اشتباهات محصور کردن پارکینگ پیش ساخته

محصور کردن پارکینگ پیش ساخته یکی از راه های خوب برای ایجاد یک اتاق قابل استفاده دیگر در خانه است. این مکان می تواند کاربردی تر شود و بسته به نیاز خود از آن استفاده بهتری داشته باشید. اما در انجام این کار از برخی اشتباهات محصور کردن پارکینگ پیش ساخته پرهیز کنید.

اشتباهات محصور کردن پارکینگ پیش ساخته:

تمیز نکردن کف:

یکی از اشتباهات محصور کردن پارکینگ پیش ساخته این است که کف پارکینگ را تمیز نمی کنید. پیش از شروع کار، باید این کار را انجام دهید. در بهترین حالت، کف کثیف پارکینگ اگر مشکل دیگری ایجاد نکند، در طول پروژه ساخت وقت زیادی از شما می گیرد.

نساختن بستر بتنی:

اگر زیر پارکینگ پیش ساخته از بتن ساخته نشده است، باید کف را بکنید و همه چیز را از اول بسازید. بتن پایه ای برای ساختمان شما می شود. تراز بودن کف نیز اهمیت زیادی دارد و ادامه پروژه را آسان تر می کند.

در زمان بتن ریزی کف، فراموش نکنید که چوب هایی را به عنوان پایه در زمین قرار دهید تا بعد از خشک شدن بتن، از آن برای ساخت ستون های پارکینگ استفاده کنید.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

اگر کف شما از قبل بتنی است، ضخامت آن را از نظر توان نگهداشتن ساختار بررسی کنید. اگر این طور نیست، احتمالا مجبور هستید که دوباره این کار را انجام دهید.

نکشیدن سیم ها قبل از افزودن دیوار:

زمانی که به دنبال محصور کردن پارکینگ هستید، پس باید به نور آن نیز فکر کنید. سیم کشی باید پیش از اتصال دیوارها انجام شود. بدین ترتیب مطمئن خواهید شد که می توانید سیم ها را پشت تخته سه لا مخفی کنید و همه چیز حرفه ای به نظر خواهد رسید.

بهتر است پیش از شروع به ساخت، طرح سیم کشی و محل کلید و پریزها را مشخص کنید. برای این کار می توانید از یک برق کار کمک بگیرید.

نداشتن طرح و برنامه ساخت:

یکی از شایع ترین اشتباهات محصور کردن پارکینگ پیش ساخته این است که افراد برنامه مشخصی از قبل ندارند. داشتن یک استراتژی و تصویر واضح برای پروژه شما را مطمئن می کند که همه چیز به شکل اصولی انجام خواهد گرفت. این از آن پروژه هایی نیست که با حدس و گمان پیش بروید و منتظر باشید که در طول انجام پروژه به ایده های خوبی برسید. پیش از شروع کار باید آمادگی داشته باشید زیرا انجام این پروژه به اندازه گیری و مقیاس نیاز دارد.

منبع:

doityourself

0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *