انتخاب بهترین سایبان بر اساس آب و هوای ایران:

فرقی نمی کند که در حال بازسازی خانه خود بعد از چند سال باشید یا برای اولین بار می خواهید آن را دکور کنید، سایبان می تواند از جهات زیادی به کمک شما بیاید. اما بهتر است انتخاب بهترین سایبان بر اساس آب و هوای ایران انجام شود.

معمولا سایبان پنجره اولین چیزی است که به فکر افراد می آید. این نوع سایبان علاوه بر زیباتر کردن نمای خانه، به کنترل روشنایی خانه و سایه وارد شده به اتاق کمک می کند. از سوی دیگر می تواند حریم خصوصی شما را نیز حفظ کند. از آنجا که تابش نور خورشید در بسیاری از نقاط ایران شدید است، برای محافظت از وسایل داخل خانه و جلوگیری از رنگ پریدگی آنها حتما به سایبان پنجره نیاز خواهید داشت. هر چند انتخاب سایبان به نظر کار ساده ای می رسد، اما بهتر است پیش از خرید به نکات زیر توجه کنید:

انتخاب بهترین سایبان بر اساس آب و هوای ایران:

برای انتخاب بهترین سایبان بر اساس آب و هوای ایران اولین چیزی که باید در نظر بگیرید، دلیل نیاز به سایبان است. اگر برای حفظ حریم شخصی خود هستید، بهتر است مدل های کرکره ای را انتخاب کنید. اما اگر مایل به تغییر دکور نمای خانه هستید، مدل های زیادی وجود دارد که می توانند به کمک شما بیایند.

اگر در آب و هوای بادخیز زندگی می کنید، مدل های دائمی برای شما مناسب نیستند. این مدل ها ممکن است در اثر شدت فشار باد بشکنند. به همین دلیل سایبان های تاشو برای این نوع آب و هوا توصیه می شوند. برخی از مدل های برقی مجهز به سنسور باد هستند، تا در صورت عدم حضور شما در خانه نیز سایبان به سرعت جمع شود.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

در آب و هوای مرطوب بهتر است به نوع قاب سایبان خود توجه کنید. قاب های چوبی و فلزی برای این نوع آب و هوا مناسب نیستند و به سرعت دچار فرسودگی می شوند. بهتر است در این آب و هوا از چارچوب های PVC استفاده شود که مقاومت بهتری در برابر عوامل طبیعی دارند.

برای انتخاب بهترین سایبان بر اساس آب و هوای ایران بهتر است به میزان تابش آفتاب نیز دقت کنید. در برخی از سایبان ها به جای پارچه از آلومینیوم استفاده شده است. فراموش نکنید که تابش نور خورشید به فلزی مانند آلومینیوم می تواند دمای زیر سایبان را به طرز چشم گیری افزایش دهد. بنابراین نشستن زیر آن می تواند طاقت فرسا باشد. بهتر است در این نواحی از مدل های پارچه ای استفاده شود.

منبع:

completeblinds

2 پاسخ ها

رهگیری & پینگ بک ها

  1. […] سایه بان ها آسیب کمتری از عوامل طبیعی می بینند. برخی از سایبان های دائمی به دلیل فشار باد می شکنند و برخی دیگر زیر نور […]

  2. […] مزایای سایبان تاشو به انعطاف پذیری آن مربوط می شود. برای مثال هر زمان […]

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *