ایجاد یک باغچه کاکتوسی و مراقبت از آن

لازم نیست تمام باغ شما یک دست سبز و متراکم باشد. می توانید قسمتی از آن را متفاوت درست کنید تا حس و حال متنوعی در محیط برای خود ایجاد کنید. ایجاد یک باغچه کاکتوسی راه حلی است که فضای شما را کاملا متمایز می سازد. یک بیل، یک سطل و یک فرغون، یک جفت دستکش و چند خرده ریز دیگر تمام آن چیزی است که بدان نیاز دارید.

اصول ایجاد یک باغچه کاکتوسی:

درست کردن محیط:

مکانی را برای ایجاد یک باغچه کاکتوسی انتخاب کنید که تمام روز در معرض آفتاب قرار داشته باشد. بهتر است این مکان شیب ملایمی نیز داشته باشد تا زهکشی مناسبی برای آبیاری کاکتوس ها ایجاد کند. خاک را با شن و ماسه رودخانه مخلوط کنید و از بلوک های سنگی بزرگ برای دکوراسیون و حفظ حرارت استفاده کنید. این سنگ ها در طول شب کاکتوس های شما را گرم نگه می دارند.

کاشت گونه های مناسب:

قبل از کاشت گیاهان، آنها را با توجه به درجه حرارت زمستان در منطقه خود انتخاب کنید. اندازه گیاهان انتخاب شده را بر اساس اندازه سنگ ها تنظیم کنید: اندازه ها و اشکال را تغییر دهید. برای تنوع بصری کاکتوسی هایی بلند و باریک و در عین حال گرد و کوتاه انتخاب کنید. گونه های بزرگ تر و بلندتر را در پس زمینه بکارید. سپس گونه های متوسط و جلوتر از همه گونه های کوچک تر و کوتاه تر. گیاهان را بیش از حد به هم نزدیک نکارید و دور آنها را با سنگ زیاد از حد شلوغ نکنید.

کاکتوس ها مقاوم را انتخاب کنید. با مراجعه به یک گلخانه حرفه ای در مورد تنوعی از گونه های مناسب برای فصل سرما اطلاعاتی جمع آوری کنید. گونه هایی را انتخاب کنید که بیشتری مقاومت را در برابر سرمای شب در منطقه شما دارند. کمک گرفتن از یک متخصص گونه های گیاهی نیز می تواند به شما کمک کند.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

پس از کاشت:

برای ایجاد یک باغچه کاکتوسی باید سعی کنید عمر آن را افزایش دهید. بر اساس گونه های انتخاب شده برنامه حذف علف های هرز را نیز انتخاب کنید. برای محافظت از کاکتوس های خود تا رسیدن کامل فصل سرما صبر نکنید. در فصل سرد برای باغچه کویری خود گلخانه کوچکی از پلاستیک کلفت درست کنید و آن را روی باغچه بکشید. فراموش نکنید که برای تامین هوای مورد نیاز گیاهان و جلوگیری از تغلیظ هوا سوراخ هایی را روی پلاستیک ایجاد کنید. برنامه آبیاری کاکتوس ها در زمستان و تابستان متفاوت است.فراموش نکنید که در زمان انتخاب گونه ها در این مورد از متخصص مربوطه سوال کنید.

منبع

۱۰۰۱gardens

0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *