بهترین مدل های سایبان برای خانه های مدرن

زمانی که می خواهید سایبانی را برای خانه خود انتخاب کنید، ممکن است کمی گیج شوید. انواع مختلفی از سایبان وجود دارد و حتی زمانی که گزینه های خود را محدود کنید، باز هم باید بر سر سبک، رنگ و طراحی آن تصمیم گیری کنید. اگر سایبان باعث از مد افتادگی خانه شما شود نیز همه چیز بدتر می شود. در ادامه بهترین مدل های سایبان برای خانه های مدرن را بررسی می کنیم.

بهترین مدل های سایبان برای خانه های مدرن:

سایبان کرکره ای:

یکی از بهترین مدل های سایبان برای خانه های مدرن می تواند سایبان کرکره ای یا سایبان PVc شفاف باشد. این مدل از آن سایبان هایی نیست که جلو مغازه ها و خانه های قدیمی می بینید، بلکه خود آن در طرح ها و رنگ های متنوعی ارائه می شود. برخی با طناب و برخی با میل لنگ کار می کنند. می توانید آنها را به صورت دستی یا برقی باز و بسته کنید. معمولا این مدل سایبان را دور تا دور ایوان نصب می کنند تا ضمن حفاظت ساکنین از نگاه های مزاحم، افراد را از نور شدید خورشید نیز حفظ کند.

سایبان تاشو:

این مدل سایبان با طرح ها و رنگ های متنوع یکی از بهترین مدل های سایبان برای خانه های مدرن است.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

سایبان برقی:

سایبان برقی مناسب افرادی است که مایل به استفاده از نیروی دست برای باز و بسته کردن سایبان نیستند. تقریبا تمام مدل های سایبان را می توان به شکل برقی طراحی کرد.

سایبان قابل حمل:

سایبان قابل حمل دیگر گزینه ممکن برای خانه های مدرن است و هر زمان که مایل باشید در هر جایی که می خواهید می توانید از آن استفاده کنید. مدل های چتری یکی از گزینه های پیشنهادی برای خانه های مدرن و کنار استخرها است.

مدل ثابت:

این مدل سایبان در جای ثابتی از حیاط برای همیشه وصل می شود و فضایی خصوصی و صمیمی برای شما ایجاد می کند. بنابراین در انتخاب فضا باید نهایت دقت را بکنید.

در آخر، سبک و طرحی که برای خانه مدرن شما مناسب هستند، به سلیقه و بودجه شما بستگی دارد. سایبان های کرکره ای یکی از مدرن ترین گزینه هاست، اما نمی توان گفت که سایر گزینه ها برای یک خانه مدرن مناسب نخواهد بود.

زمانی که در جستجوی ایده هایی برای نصب سایبان هستید، می توانید از مشاوران ما برای راهنمایی بیشتر کمک بگیرید. ما تلاش می کنیم بهترین گزینه را بر اساس سلیقه و نیاز به شما پیشنهاد بدهیم.

منبع:

completeblinds

1 پاسخ

رهگیری & پینگ بک ها

  1. […] از سایبان ها به گوشه ای از خانه یا ساختمان متصل می شوند و دائمی […]

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *