درست کردن مسیر چوبی در باغ

درست کردن مسیر چوبی در باغ به نظر ساده می آید. مقداری کنده های چوبی، خاک و تمام. اما اغلب افرادی که از این مسیر رفته اند پیش از تمام شدن حتی یک فصل با چوب های سیاه شده و بالا زده رو به رو شده اند که فقط به درد کباب درست کردن می خورند. در این مطلب شما را با جزئیات مهم این روش ساده آشنا می کنیم.

درست کردن مسیر چوبی در باغ: اشکالات اصلی

مهم ترین مشکلی که افراد با درست کردن مسیر چوبی در باغ رو به رو می شوند، تغییر شکل چوب ها پس از مدت بسیار کوتاهی است. چوب های دیگر درخشش اولیه را نخواهد داشت و ترک های آنها زیبایی مسیر را از بین می برد. برای پیشگیری از این مسئله می توانید از پوششی مانند پلی یورتان یا شلاک استفاده کنید که می تواند از تغییر رنگ چوب جلوگیری کند.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

کنده های خود را روی زمین بچینید و با استفاده از برس شلاک را روی سطح چوب بکشید. یک ساعت صبر کنید، سپس طرف دیگر را پرداخت کنید. این عمل را چند بار تکرار کنید. هر چند مقداری وقت گیر است اما ارزش آن را دارد.

مشکل دیگری که اغلب افراد بعد از درست کردن مسیر چوبی در باغ با آن مواجه می شوند جدا شدن چوب ها از زمین است. خطر افتادن یا لیز خوردن روی تکه چوب های جدا شده از روی زمین نباید نادیده گرفت. برای پیشگیری از این مشکل می توانید کنده های کلفت تر را انتخاب کنید. بدین ترتیب ترک های طبیعی که پس از مدتی رو چوب ظاهر می شود نیز موجب شکسته شدن آنها نمی شود.

همچنین نوع خاک نیز مهم است. خاک های رسی هر چند پس زمینه بهتری را در برابر چوب ایجاد می کنند، اما توان نگهداری کنده ها را ندارند. خاک شنی در این مورد بهتر عمل می کند. بدین ترتیب می توانید کنده های را در خاک مخلوط با شن فرو کنید و دیگر نگران جدا شدن یا لغزش آنها زیر پایتان نباشید.

منبع

domesticatednomad

0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *