دکوراسیون اطراف استخر برای تغییر فضا

در باغ، فراموش کردن دکوراسیون اطراف استخر به خصوص در تابستان که مرکز توجه است، گناهی نابخشودنی است. برای این کار ما چند پیشنهاد داریم که ظاهر ساده محیط شما را به کلی تغییر می دهد.

ایده های دکوراسیون اطراف استخر:

سایبان پارچه ای:

چترهای سنتی اطراف استخر را فراموش کنید و از پارچه ساده ای برای ایجاد سایبان در کنار استخر استفاده کنید. خوبی این نوع سایبان آن است که جلو دید شما را نمی گیرد و فضایی را نیز اشغال نمی کند. فضای کنار استخر را به ایجاد این سایبان اختصاص دهید تا محیط شما را به طور کلی تغییر دهد.

بهشتی در کنار استخر:

برای دکوراسیون اطراف استخر از چارچوب های رایج طراحی خارج شوید و به موارد عجیب و غریب فکر کنید. فضا را با سنگ های بزرگ و درختچه های زیبا تزئین کنید. یک تخته پرش چوبی می تواند این بهشت کوچک را به استخر شما متصل کند.

سنگ ریزه:

این سنگ ها می توانند یادآور ساحل و آفتاب گرفتن باشند. پس چرا آنها را دور استخر بریزیم؟ فضایی را دور استخر برای ریختن این سنگ های کوچک و رنگارنگ اختصاص دهید.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

مبلمان زیبا:

در تابستان افراد زمان زیادی را در لبه استخر می گذرانند. از این رو تجهیزات باغ اهمیت زیادی دارند. دکوراسیون اطراف استخر باید علاوه بر زیبایی ارمغان آور راحتی نیز باشد. در کناره استخر فضایی را به قرار دادن مبلمان راحت در زیر یک سایبان اختصاص دهید.

دیواره سنگی:

مرز استخر خود را با دیواره ای از سنگ های نسبتا درشت مشخص کنید. سنگ ها را با ملات روی هم قرار دهید تا از محیط اطراف جدا شود. ارتفاع دیواره از زمین را می توانید بر اساس قد فرزندان خردسال خود تنظیم کنید. این دیواره علاوه بر تامین زیبایی استخر محافظ خوبی نیز برای غرق شدن کودکان است.

فضای سبز:

برای جدا کردن استخر از دید اطراف، هیچ چیز بهتر از دیواره سبز نیست. گیاهان بلندی را برای پوشش اطراف استخر انتخاب کنید. بامبوهای بلند، بونسای های بزرگ در گلدان و شمشادهای سرسبز انتخاب خوبی برای این منظور هستند.

 فانوس های فلزی:

برای ایجاد منظره ای دلربا در شب اطراف استخر خود چند فانوس فلزی قرار دهید. نور فانوس آرامش و جذابیت خاصی به فضا می دهند.

چراغ های LED:

این مدل دکوراسیون اطراف استخر تنها برای شب مناسب است. می توانید با کمک یک متخصص نورهای LED را در سراسر استخر قرار دهید.

گلدان های سبز:

به جای حبس کردن گلدان ها در یک قسمت از ویلا، آنها را دورتا دور استخر قرار دهید تا گرمای خاصی به محیط شما بدهند.

منبع

۱۰۰۱gardens

0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *