دکوراسیون حیاط برای منازل اجاره ای

اگر خانه یا ویلای شما اجاره ای باشد، احتمالا به حیاط آن فقط به عنوان مکانی برای خشک کردن لباس ها یا نهایتا جایی برای نفس تازه کردن فکر می کنید. اما دکوراسیون حیاط برای منازل اجاره ای می تواند به نحوی باشد که هم کاربردی و شیک باشد و هم از آن در دورهمی های خود لذت ببرید، در عین حال هزینه چندانی برای شما به همراه نداشته باشد.

ایده های دکوراسیون حیاط برای منازل اجاره ای:

شلوغی ها را حذف کنید:

زمانی که قرار به دکوراسیون حیاط برای منازل اجاره ای باشد، باید از یک بوم خالی شروع کنید. همه چیزهای مزاحم را جمع کنید و قبل از پرداختن به ریزه کاری ها قطعات بزرگ مانند مبلمان را اضافه کنید.

مهم ترین مهارت در دکوراسیون حیاط برای منازل اجاره ای حذف آیتم های غیر ضروری و ایجاد توهم فضای بیشتر است.

باز هم فضای بیشتری می خواهید؟ یک آیینه به یک طرف فضای خود اضافه کنید تا با استفاده از بازتاب نور، فضای خود را بزرگ تر جلوه دهید.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

از پهن برگ ها استفاده کنید:

به منظور دکوراسیون حیاط برای منازل اجاره ای از گلدان های بزرگ استفاده کنید تا از دید مزاحمان دور باشید و میان آنها را با گلدان های کوچک تر پر کنید. اگر قرار است به زودی تغییر مکان بدهید، از گلدان های فایبر گلاس با پوشش سرامیک استفاده کنید که ارزان تر و سبک تر هستند.  

در هنگام برنامه ریزی برای دکوراسیون حیاط می توانید بخشی از گل ها را در یک چرخ دستی تزئین کنید تا در صورت نیاز بتوانید محل آنها را به راحتی تغییر دهید.

صرفه جویی در فضا با باغچه عمودی:

اگر فضای باز شما کوچک است می توانید با طراحی باغچه های عمودی در مصرف فضای اشغال شده صرفه جویی کنید. استفاده از قفسه های دیواری و گلدان های آویزی گزینه های مناسبی برای فضاهای محدود هستند.

بهتر است ارقامی را انتخاب کنید که به نگهداری کمتری نیاز دارند. برای انتخاب گونه های مناسب برای گلدان با گلخانه یا متخصص باغداری صحبت کنید.

روشنایی:

افزودن ریسه های LED به سقف یا کناره ها محیط شما را روشن تر و در نتیجه کاربرد آن را بیشتر می کند. استفاده از لامپ های ریزتر و نصب آنها به صورت نامنظم تصور آسمان شب را برای شما به همراه خواهد داشت.

فرش و مبلمان:

اضافه کردن فرش به فضای باز و انتخاب صندلی های ساده می تواند فضای باز شما را به محوطه ای کاملا کاربردی تبدیل کند. افزودن یک قطعه فرش به سطح بتنی محیط نشیمن شما را از منطقه بازی بچه ها جدا می کند.

منبع: 

realestate

0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *