سایبان های موقت: ایجاد سایه در هر جای ممکن

دفعه بعد که دوری در اطراف شهر می زنید، به دنبال سایبان های موقت باشید. این نوع سایبان ها نه تنها به دیوار خانه ها و شرکت ها متصل شده اند، بلکه برای هر چیزی از سایبان کنار استخر تا پناهگاه های موقت برای خودرو به کار می روند. این سایبان ها را در کنار خودروهای کاروان سفری و در محوطه باز ویلاهای بزرگ برای مهمانی ها می بینیم. به طور کلی از سایبان های موقت برای عروسی ها، کنار ساحل و هر جایی که به سایه ای موقت نیاز است استفاده می شود.

تعریف سایبان های موقت:

امروزه پیکره بندی و سبک های مختلفی برای سایبان های موقت وجود دارد که با نیازهای افراد منطبق می شوند. از سایبان های عروسی تا سایبان تاشو در کنار استخر، همیشه چیزی برای هر فرد وجود دارد که بتواند برای چند ساعتی سایه ای ایجاد کند. بیایید مروری بر این سایبان ها داشته باشیم.

سایبان عروسی:

سایبان عروسی باید برای صندلی ها، فضاهای بین ردیف ها، راهرو، و جایگاه عروس و داماد فضای کافی را داشته باشد. بسته به بودجه شما سبک های مختلفی پیشنهاد می شود. معمولا برای چنین مراسم هایی چادری با سقف سرپوشیده و توری در اطراف استفاده می شود تا مهمانان از مزاحمت حشرات در امان باشند.

سایبان تاشو:

در آب  وهوای گرم، سایبان های تاشوی زیادی را در قالب های مختلف می بینیم. این سایبان ها روی ریلی نصب شده اند تا بتوان با فشردن یک کلید روی ایوان یا کنار استخر سایبان ایجاد کرد. این نوع سایبان ها هیچ محدودیتی در نصب ندارند و تقریبا در هر شکل، طرح و رنگی قابل سفارش هستند. برخی از مدل های آن ضد باد هستند و در هنگام باد خود به خود جمع می شوند.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

سایبان کاروانی:

سایبان های کاروانی در هر اندازه و پیکربندی قابل تصور هستند. آنها را می توان با موتورهای برقی خریداری کرد یا به سادگی در مدل رولی از آن استفاده کرد. مدل های با کیفیت آن شامل سایبانی می شود که کاملا در قسمت خانه خودرو جمع می شود و قطعات آن به علت تماس با باد شدید در جاده شل نمی شود. مواد و رنگ های مورد استفاده در این سایبان بسیار متنوع هستند. سایبان های ارزان تر در این سبک به راحتی در بزرگراه ها پاره می شوند و باعث وارد شدن صدمات شدید به قسمت خارجی کاروان می شوند.

سایبان  های پشه بندی:

این نوع سایبان های موقت به طور خاص برای کنار استخر و باغ مناسب هستند. این مدل علاوه بر محافظت از شما در برابر نور خورشید، از مزاحمت حشرات نیز شما را محافظت می کند. با بستن تورهای دور سایبان می توانید خود را به طور کامل از هر مزاحمتی در امان نگه دارید و در عین حال از هوای آزاد استفاده کنید.

سایبان های تخصصی:

امروزه تکنولوژی راه های حل های زیادی برای ایجاد فضا ارائه کرده است. سایبان ها را می توان در هر سایز و طراحی ارائه کرد. از سایبان های بزرگ در محوطه های فرودگاهی تا پارکینگ های عمومی ماشین. این نوع سایبان ها طراحی مخصوصی دارند که به نیاز و کاربری آن بستگی دارد.

منبع:

doityourself

0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *