سایبان پنجره: آیا همه مدل ها یکسان است؟

سایبان ها در سایز و اشکال مختلف ارائه می شوند و محل های زیادی را پوشش می دهند. یکی از این محل ها پنجره است که برای بهبود ظاهر نمای خانه و افزودن به حریم شخصی خانه استفاده می شود. به طور کلی، سایبان پنجره در مدل های مختلفی ساخته می شود و هر یک مزیت مخصوص به خود را دارد.

انواع سایبان:

بهتر است اول در مورد انواع سایبان بدانید. برخی از آنها ساختاری دائمی دارند و برخی متحرک هستند. برخی نیز چیزی در این بین هستند.

برخی از سایبان ها به گوشه ای از خانه یا ساختمان متصل می شوند و دائمی هستند. این سایبان ها در طرح ها و مواد مختلف ساخته می شوند.

سایبان های نیمه دائمی در طرح ها و سبک های مختلف ساخته می شوند. می تواند آنها را به صورت دستی یا با فشردن یک دکمه در محفظه ای جمع کنید. از آنها به سایبان های تاشو یاد می شوند.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

سایبان هایی نیز وجود دارد که باید خودتان پوشش یا کاور سایبان را روی چارچوب بکشید.

مدل های موقت نیز سایبان های مستقل هستند که هر جایی که به آن نیاز دارید، می توانید آنها را برپا کنید. این نوع سایبان معمولا در مدل های چتری عرضه می شود و برای کناره استخر یا حیاط خلوت به کار می رود.

تفاوت بین سایبان و سایبان پنجره چیست؟

سایبان پنجره یکی از مدل های متنوع سایبان است که برای نمای خانه به کار می رود. تفاوت در این است که این نوع سایبان از بافت و مواد متفاوتی ساخته می شود و هدف از استفاده از آن نیز متفاوت است. برخی از سایبان های پنجره برای مقاومت در برابر آب و هوای سخت و بادهای شدید طراحی شده اند و سرما را از خانه شما دور می کنند. برخی دیگر نیز تنها برای محافظت در برابر نور خورشید و ایجاد سایه استفاده می شوند.

مدل های دائمی سایبان پنجره از مصالح قوی و بسیار مقاوم ساخته شده اند اما برخی دیگر باید در هنگام باد، برف و باران بسته شوند.

همان طور که قبلا گفته شد سایبان های پنجره همه یکسان نیستند. طرح ها و سبک های مختلفی برای این نوع سایبان وجود دارد. بنابراین برای انتخاب بهترین مدل برای خانه و منطقه خود بهتر است با تیم مشاوران شرکت ما مشورت کنید. متخصصان ما تلاش می کنند که بر اساس محل زندگی، بودجه و نیازهای شما بهترین مدل را به شما پیشنهاد دهند.

منبع:

completeblinds

1 پاسخ

رهگیری & پینگ بک ها

  1. […] از این دسته خانه ها، دارای پنجره های بزرگ قدی تا سقف هستند تا بهترین منظره ممکن از فضای […]

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *