طراحی دیوارهای خارجی منازل یا ویلاها

طراحی دیوارهای خارجی نه تنها نمای خانه شما را تغییر می دهند بلکه حریم خصوصی شما را نیز حفظ می کنند. در حالی که ممکن است ماه ها در گوگل برای طراح های مختلف جستجو کرده باشید و بارها تصمیم خود را تغییر داده اید، پیش از شروع ساخت باید به پنج مورد مهم توجه کنید.

اصول کسل کننده اما مهم:

مانند تمام ساخت و سازهای دیگر، برای طراحی دیوارهای خارجی نیز باید مقررات شورای شهر و شهرداری را بررسی کنید و مجوزهای لازم را پیش از ساخت کسب کنید. هر چند که ممکن است پیش از این مرزهای شما دقیق بوده باشد، برای اطمینان از عدم نیاز به عقب نشینی به شهرداری محل سکونت خود مراجعه کنید.

در حالی که ممکن است دیوارهای خارجی را برای رهایی از شر فضولی همسایه ها بکشید، اما حداقل یکبار هم که شده است باید در مورد طرح و برنامه های خود با آنها نیز مشورت کنید. خوشبختانه زمانی که دیوارها بالا آمد، دیگر نیازی به این مسائل نیست.

سبک طراحی دیوارهای خارجی:

اینکه دیوارهای خارجی برای جلو، عقب یا کناره های منزل شما باشد تفاوتی ندارد. در هر صورت طراحی دیوارهای خارجی باید منعکس کننده نمای داخلی خانه شما باشد. طرح های مدرن و سنتی زیادی وجود دارد که می توانید از بین آنها یکی را برای خانه خود انتخاب کنید.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

طراحی دیوارهای خارجی را با استفاده از مصالح مشابه داخل خانه و رنگ های هم طیف تکمیل کنید.

مصالح دیوارهای خارجی:

مانند هر ساخت و ساز یا نوسازی دیگری، مصالح دیوار دارای ویژگی ها و مزایای متنوعی هستند و در قیمت های مختلف عرضه می شوند.

هنگام انتخاب مصالح، سبک طراحی و محیط اطراف را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، اگر در ناحیه ای زندگی می کنید که خطر آتش سوزی در آن زیاد است احتمالا بهتر است از مصالحی با مقاومت بالا در برابر آتش استفاده کنید.

ارتفاع دیوار مرزی:

ارتفاع دیوارهای خارجی به سبک منزل و همچنین ویژگی منطقه محل زندگی شما بستگی دارد. به همین دلیل شهرداری ها اغلب قوانین سخت گیرانه ای برای ساخت دیوارهای خارجی در نظر می گیرند. برای مثال ساخت دیوارهای بسیار بلند برای باغ ها غیر مجاز است.

دیوارهای خارجی می توانند عایق صدا باشند. این نوع دیوارها برای منازلی در مناطق پر سر و صدا و نزدیک به خیابان مناسب است. با استفاده از این نوع دیوار می توانید آلودگی صوتی منزل خود را کاهش دهید. از سوی دیگر دیوارهای خارجی بلند نمای خانه را پنهان می کنند که ممکن است از ارزش خانه شما بکاهند، یه ویژه اگر نمای خانه جذاب باشد.

در دسترسی به منزل:

قبل از طراحی دیوارهای خارجی لازم است که طرح در ورودی و مسیر ماشین رو را تعیین کنید. پس از تعیین محل در ورودی، باید شکل باز شدن در، کرکره ای یا کشویی مشخص شود. همیشه از هم سطح بودن زمین برای سهولت باز شدن در اطمینان حاصل کنید.

منبع:

realestate

1 پاسخ

رهگیری & پینگ بک ها

  1. […] نمای دیوارهای خارجی حتی با بودجه ای کم می تواند به بهبود آن بیانجامد. نمای […]

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *