طراحی سایبان پنجره: انواع مدل های موجود

سایبان پنجره علاوه بر ایجاد سایه ظاهری تزئینی به خانه شما می دهد. در زمان طراحی سایبان پنجره باید سبک نما، کاربری ساختمان و مقررات شهرداری منطقه خود را در نظر بگیرید.

مزایای سایبان پنجره:

استفاده از سایبان برای پنجره مزایای زیادی دارد. اول آنکه فضای داخل خانه را راحت تر می کند و با ایجاد سایه هزینه خنک کردن خانه را کمتر می کند.

داشتن یک سایبان در بالای پنجره می تواند از رنگ پریدگی فرش ها و مبلمان پیشگیری کند.

سایبان های برقی پنجره:

یکی از روش های طراحی سایبان پنجره استفاده از سایبان های برقی است. این سایبان ها قاب فلزی دارند که شامل بازوهایی می شود که از داخل و بیرون خانه دیده می شود.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

این سایبان ها دارای زاویه و منحنی هایی در طراحی خود هستند. این سایبان باید به شکل یک تکه طراحی شوند.

مزیت پنجره های اتوماتیک این است هر زمان به سایه نیاز داشته باشید می توانید آن را باز و بسته کنید. دیگر مدل های سایبان پنجره دائمی هستند.

سایبان های تاشو را می توان با هزینه کمتر و به شکل ساده تر نیز ساخت. می توانید در طراحی سایبان پنجره از مدل های تاشو با نوار کشویی استفاده کنید که با دست باز و بسته می شوند. از آنجا که در این مدل ها از موتور برقی استفاده نمی شود ارزان تر هستند.

سایبان های منحنی:

یکی از مدل های طراحی سایبان پنجره سبک اروپایی است که روی پنجره های گرد به خوبی قرار می گیرد. این نوع سایبان دو قطعه منحنی فلزی وجود دارد که از آن حمایت می کند.

این طراحی ظاهری زاویه دار ایجاد می کند که بسیار ظریف است. این نوع سایبان را می توان با نصب یک موتور به نحوی طراحی کرد که به راحتی جمع می شود.

سایه های قدیمی یا سبک جعبه ای:

این طراحی سنتی، قابی بسته دارد. در این طراحی از یک قطعه مستطیل شکل استفاده می شود که از اطراف به یک قطعه مستطیلی بزرگ تر روی پنجره نصب می شود.

این سایبان ها به صورت دائمی نصب می شوند و ضمن ایجاد سایه ای خوب، ظاهری سنتی به خانه می دهند.

طراحی سایبان پنجره:

با انتخاب تنوع زیادی از طراحی و اندازه پارچه، می توانید سایبان خود را به صورت سفارشی خرید کنید. همچنین می توانید با شرکت ساخت سایبان بر سر طراحی سایبان پنجره که مطابق با نمای خانه شما باشد، صحبت کنید. مطمئن باشید همیشه مدلی مناسب برای نمای خانه شما وجود دارد.

منبع:

doityourself

0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *