مبلمان فضای باز: انتخاب دکور برای راحتی بیشتر

مبلمان فضای باز در حیاط خلوت و استخر از مهم ترین المان های راحتی شما به شمار می رود. با استفاده از به روزترین مدل های امسال محیط خود را تغییر دهید.

فاکتورهای انتخاب مبلمان فضای باز:

چیزی که در این سالیان تغییر نکرده است، انتخاب مبلمانی است که بتواند در برابر گذر زمان تاب بیاورد و احساس خوبی به ما بدهد. متخصصان می گویند یک مبلمان خوب مبلی است که بادوام، چند منظوره و قابل حمل باشد.

فضای باز باید نسبت به فضای داخلی انعطاف بیشتری در کاربری داشته باشد و مبلمان نیز باید از آن پشتیبانی کند.

تفاوتی ندارد مبلمان فضای باز برای دو نفر یا ده نفر در نظر گرفته شده باشد، مبلمان باید متحرک و چند منظوره باشد تا برای هر دو حالت مناسب باشد. مبلمان های تاشو برای این منظور مفید هستند.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

Ikea_outdoor_setting

حصیری:

مبلمان های حصیری دوباره به عرصه مد باز گشته اند. می توانید این مبل های کلاسیک را با کوسن و پارچه های گلدار تزئین کنید و به آن حال و هوای بهتری بدهید. با این کار حتی می توانید مبلمان های قدیمی خود را نیز به روز کنید.

33 Forth Street, New Farm

مبلمان چند منظوره:

با توجه به اینکه هر روز فضای باز به خصوص برای فضاهای آپارتمانی به طور فزاینده ای کوچک تر می شود، مبلمان فضای باز طوری طراحی شده است که چند منظوره و قابل حمل باشد.

با توجه به کاهش هر چه بیشتر فضاهای باز، صندلی و میزهای تاشو که در دیوار جمع می شوند بهترین راه حل برای دو برابر کردن فضا هستند.

بازیافت مبلمان:

در راستای روند استفاده طولانی مدت از مبلمان، می توانید ظاهر مبل های قدیمی خود را تغییر دهید. تنها به کمی صبر، زمان و مواد نیاز دارید. اشیاء قدیمی و پیش ساخته را بیابید و سلیقه خود رابه آنها اضافه کنید.

می توانید برای این کار حتی به فروشگاه های دست دوم بروید و مبلمان مورد نظر خود را بیابید. با کمی تغییر همه چیز درست می شود. برای جلوگیری از خرج های اضافی می توانید حراجی های خانگی را بیابید و آیتم های مورد نظر خود را برای دکوراسیون فضای باز تهیه کنید.  

Outdoor-furniture-upcycle

مواد خام:

امسال استفاده از مواد اولیه در دکوراسیون بسیار رایج شده است. فلز و سنگ اولین چیزهایی هستند که توسط شرکت های طراحی داخلی امسال مورد توجه قرار گرفته اند.

Metal-table-Vast

سفارش بدهید:

به فروشگاه های محل خود بروید و بر طبق فضا و سبک محیط باز خود مبلمان مناسبی را سفارش دهید. بدین ترتیب مطمئن خواهید بود که همه چیز همان طور پیش می رود که انتظار دارید.

منبع:

realestate

3 پاسخ ها

رهگیری & پینگ بک ها

  1. […] آب استفاده کنید. اگر آجرها در اثر ریختن مواد یا خراش مبلمان فلزی لک شده اند می توانید پیش از اعمال سیلر، روی آن […]

  2. […] مبلمان فلزی به طور کلی بادوام است و می تواند در فضای باز برای مدت های طولانی باقی بماند. با این حال، ایده خوبی است که مبلمان خود را به دقت نگهداری کنید، مخصوصا وقتی که از آن استفاده نمی کنید. بهتر است مبلمان را در طول زمستان در گوشه ای از حیاط قرار دهید که تماس کمتری با عناصر خشن داشته باشد. همچنین می توانید از یک پوشش ضد آب بزرگ برای روی آن استفاده کنید. […]

  3. […] است و علاوه بر این ایده ای عالی برای سرگرم شدن در منطقه فضای باز شما است. ساخت اسپا یا آبگرم نیاز به کمی مهندسی دارد. […]

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *