مزیت نرده وینیل در مقایسه با نرده چوبی

نرده وینیل جذابیت منحصر به فردی به فضای باز شما می دهد. اگر چه این ماده برای ساخت حصار نسبتا جدید است، اما هر روز افراد بیشتری طالب آن می شوند. شاید بر سر تصمیم گیری برای انتخاب نوع نرده خود دچار تردید شده اید. بهتر است از مزیت نرده وینیل و نرده چوبی باخبر شوید.

مزیت نرده وینیل:

نرده وینیل یکی از بادوام ترین گزینه های شماست. این مدل نرده دچار ترک، شکستگی و ترک نمی شود. در برابر آب و هوا مقاوم است. دمای بسیار بالا و پایین تاثیری در ظاهر آن ندارد. در عین حال رطوبت و باران شدید نیز به آن آسیبی نمی زند. بر خلاف چوب، نرده وینیل به سادگی دچار خش نمی شود. از سوی دیگر بر خلاف چوب نیز با گذشت زمان دچار رنگ پریدگی نمی شود.

دیگر مزیت نرده وینیل این است که سال ها عمر می کند که از آن گزینه جذابی برای خریداران می سازد. تمیز کردن آن کار ساده ای است. تمام چیزی که می خواهد آب و مواد شوینده ملایم است. بنابراین گزینه به صرفه ای است. وینیل سبک وزن است بنابراین در برابر بادهای شدید احتمالا مقاومت چندانی ندارد.

دیگر مزیت نرده وینیل تنوع طرح و رنگ آن است. برای کسانی که به دنبال تطابق نرده با نمای خود هستند، از نظر گزینه های نامحدود رنگ عالی است.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

معایب:

هزینه نرده وینیل کمی بیشتر از نرده چوبی است. هر چند هزینه اولیه وینیل کمی بیشتر است اما به دلیل هزینه نگهداری کمتر نسبت به چوب به صرفه تر است. اگرچه نرده وینیل بازیافت می شود اما تجزیه پذیر نیست.

مزایای نرده چوبی:

برای کسانی که ظاهر طبیعی را دوست دارند، نرده چوبی گزینه بهتری است. این نوع نرده با محیط طبیعی بهتر تلفیق می شود. در خرید اولیه، چوب به صرفه تر است. طراحی و مدل نرده چوبی متنوع تر از وینیل است. اما به نگهداری و مراقبت بیشتری نیاز دارد. چوب هم قابل بازیافت و هم تجزیه پذیر است.  

مزایا:

برخی از چوب ها سنگین هستند. این امر کار کردن با آن را سخت می کند. بنابراین هزینه نصب را نیز افزایش می دهد. برای حفظ زیبایی و تازگی نرده، به صورت دوره ای باید آن را لکه گیری و رنگ کنید. چوب طول عمر وینیل را ندارد و در شرایط آب و هوایی شدید دچار قارچ و فرسایش می شود. برخلاف نرده وینیل تعداد کمی از تولیدکنندگان نرده چوبی آن را گارانتی می کند.

منبع:

doityourself

1 پاسخ

رهگیری & پینگ بک ها

  1. […] نرده کشی با چوب بیشتر در آمریکا رواج دارد. این مدل نرده ایمنی زیادی دارد و با محوطه اطراف استخر به خوبی تلفیق می شود. برای انتخاب چوب باید به رطوبت اطراف استخر دقت کنید. بنابراین بهتر است از چوبی استفاده شود که در مقابل پوسیدگی و مواد شیمیایی مقاوم باشد. بهتر است آماده مراقبت زیاد از نرده های خود باشید زیرا این مدل نرده به راحتی تغییر رنگ می دهد و باید دائما لکه گیری شود. […]

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *