گرمایش فضای باز: چهار روش ساده

لازم نیست زمستان ها داخل خانه بمانید یا برای استفاده از فضای باز خانه یا ویلای خود در سرما بلرزید. با استفاده از ایده های زیر برای گرمایش فضای باز می توانید هم از سرما محفوظ بمانید و هم به راحتی آنها را در حیاط خلوت خود نصب کنید.

روش های گرمایش فضای باز:

گودال آتش:

در فضای باز محوطه ای را برای نشستن انتخاب کنید. وسط فضای نشیمن خود را برای ساخت یک گودال آتشین انتخاب کنید. دور تا دور آن را برای ریختن ذغال یا تکه های چوب خالی بگذارید. بهترین چیز در مورد ایده سبک از گرمایش فضای باز لذت بردن از حرارات ۳۶۰ درجه ای است که شما را می تواند دور هم جمع کند. اگر نگران اشغال فضای خود هستید می توانید به جای ساخت، نوع قابل حمل آن را بخرید و در تابستان در انباری قرار دهید.

اجاق پیتزا:

اگر علاوه بر گرمایش فضای باز به دنبال کارکردهای دیگری نیز هستید، می توانید از اجاق پیتزا استفاده کنید که هم شما را گرم می کند و هم شکم های گرسنه را سیر می سازد.  


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

با در نظر گرفتن حداقل امکانات برای ساخت چنین اجاقی به آجر، سیمان و خاک رس نیاز دارید. اما به طور کلی برای اینکه پیتزا و نان به خوبی پخت شوند اجاق باید به صورت مهندسی ساخته شود. بنابراین می توانید در کارگاه های یک روزه مخصوص این کار شرکت کنید یا از یک متخصص برای ساخت آن کمک بگیرید.

Daylesford garden

هیتر نواری:

نصب نوار حرارتی بر روی دیوارها و سقف یا هر جای مخفی می تواند به شما در صرفه جویی در اختصاص فضا برای گرمایش فضای باز کمک کند. استفاده از روشی برای گرم کردن سر، شانه ها و پهلو در فضای باز ایده مناسبی است. از آنجا که این روش با برق سر و کار دارد برای نصب و استفاده از آن بهتر است با یک متخصص مشورت کنید.  

شومینه:

شومینه های کوزه ای برای فضای باز زیبایی خاصی به همراه دارند. معمولا این نوع شومینه ها با چوب کار می کنند اما می توانید هر چیزی از کاغذ تا پشته های چمن را در آن بسوزانید. می توانید خودتان یکی بسازید یا نوع آماده آن را خریداری کنید و مطابق با سبک فضای خود آن را دکور کنید. خوبی این ایده این است که در تابستان هم می توانید از آن برای زینت محیط اطراف و به صورت گلدان استفاده کنید.

این نوع شومینه در تمام سال محیط شما را زیبا می کند و چیزی نیست که فقط سه تا چهار ماه از آن استفاده شود.

chimenea outdoor heating

منبع:

realestate

0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *